Broszka - kotek

Autor Mruczące Szczęście - marca 08, 2020

Cześć!

Pamiętacie dwa poprzednie wpisy?
Teraz mam dla Was kolejny koci dodatek - broszka kotek. Piękna pod względem kolorów i formy, ale zaraz Wam wszystko opiszę :)


Zobaczcie sami na tego kota - piękna postawa, proste kocie plecki, pozycja w gotowości :) Idealnie prezentuje się nie tylko a jednolitych ubraniach, ale właśnie na wielokolorowych, gdzie jest ciekawym, nierzucającym się w oczy dodatkiem.


Kolory są dość orientalne - mamy tutaj kolor czerwony, niebieski, pomarańczowy, żółty, fioletowy, zielony. Idealnie wpisują się w nadchodzącą wiosnę i lato. Uwielbiam takie kolory i czasami chętnie do nich wracam.Broszka jest średniej wielkości - nie jest na tyle ciężka by na lekkich tkaninach obciążać je. Dobrze prezentuje się zarówno na kurteczce, jak i bluzce, swetrze i torbie. Broszka kotek ma idealne zapięcie, takie, dzięki któremu dodatek w łatwy sposób nie odepnie się i nie zgubi. To w niej lubię najbardziej.


Prawda jest też taka, że właśnie takie dodatki sprawiają, że chce się eksperymentować z własną garderobą i wprowadzić do niej nieco więcej koloru, do czego jak najbardziej zachęcam :)


Co sądzicie o takich dodatkach? Lubicie kocie broszki/przypinki, czy raczej unikacie takich dodatków? 

  • Udostępnij:

To też może Ci się spodobać

0 komentarzeWitam na moim kocim blogu! Jeśli jesteś Kocią Mamą, albo Kocim Tatą, to tu znajdziesz coś dla siebie! Tu znajdziesz wszystko o kotach: przeczytasz ciekawostki o kotach, dowiesz się do jedzą koty, jak się zachowują, jak właściwie je pielęgnować i wychowywać. To po prostu koci blog z myślą o mruczkach i ich opiekunach. Nie wyobrażam sobie życia bez kotów i uwielbiam poznawać ludzi, którzy mają takiego samego bzika co ja! Jestem tu, bo lubię koty, a Ty?

Czytałeś już najnowszy wpis?

Nadrób zaległości!