Nakładka na klucz - kot

Autor Mruczące Szczęście - marca 20, 2020

Cześć!

Dzisiaj pokażę Wam, co dostałam niedawno w prezencie. Wielokrotnie wspominałam już na blogu, że moi znajomi i rodzina doskonale zdają sobie sprawę, że jestem kociarą, więc postanowili mnie uraczyć takim oto cudem.


Takie małe cudo jest w stanie rano poprawić mi humor, gdy zdarzy mi się wstać lewą nogą. Zamykając drzwi kluczem z taką nakładką wiem, że ten dzień można zacząć dobrze :)Nakładka nie rzuca się aż tak w oczy. Jest w bardzo przyjemnym odcieniu, a detale pyszczka nadają jej subtelności i charakteru. Co ważne - nakładka nie zsuwa się z klucza (miałam i do czynienia z takimi nakładkami, które nie spełniały swojego podstawowego zadania, więc od razu z nich zrezygnowałam). Nakładka na klucz kot sprawdza się znakomicie.


Noszę ją razem z innymi kluczami, których często używam, więc podejrzewałam, że z czasem może się lekko poobijać i zniszczyć, ale nic z tych rzeczy! Mam ją od ponad dwóch miesięcy i nie wygląda na to, abym miała się z nią pożegnać. To dobry znak!


Dzisiaj szybki i krótki wpis, ale mam nadzieję, że już na dniach powrócimy do nieco bardziej edukacyjnych tekstów, które Was zaciekawią i przydadzą się!

Dajcie znać w komentarzu jak podoba Wam się taka nakładka na klucz!

  • Udostępnij:

To też może Ci się spodobać

0 komentarzeWitam na moim kocim blogu! Jeśli jesteś Kocią Mamą, albo Kocim Tatą, to tu znajdziesz coś dla siebie! Tu znajdziesz wszystko o kotach: przeczytasz ciekawostki o kotach, dowiesz się do jedzą koty, jak się zachowują, jak właściwie je pielęgnować i wychowywać. To po prostu koci blog z myślą o mruczkach i ich opiekunach. Nie wyobrażam sobie życia bez kotów i uwielbiam poznawać ludzi, którzy mają takiego samego bzika co ja! Jestem tu, bo lubię koty, a Ty?

Czytałeś już najnowszy wpis?

Nadrób zaległości!