O mnie

Cześć! Blog został stworzony z myślą o jednej z moich największych pasji - o kotach! Będę zamieszczać tu porady, wpisy edukacyjne, ale także pokaże Wam, jakie kocie gadżety udało mi się zdobyć w ciągu mojego życia.

Na moim blogu znajdziesz także serię #KociSpotted, gdzie pokazuję koty, które spotkałam na swojej drodze. Moją drugą pasją jest fotografia i gdy tylko mam okazję fotografuję koty - to przyjemność połączona z miłym doświadczeniem obcowania z kotami o różnych charakterach.

Jesteś kotomaniakiem, kociarą, kociarzem, kocim tatą? Poczuj się tutaj, jak u siebie. W końcu wszyscy w głębi duszy jesteśmy kotami - leniuszkami uwielbiającymi słońce.

Jeśli chcesz wiedzieć, co u nas słychać sprawdź mojego Facebooka. Zachęcam do komentowania i wymieniania się uwagami! :D

  • Udostępnij:


Witam na moim kocim blogu! Jeśli jesteś Kocią Mamą, albo Kocim Tatą, to tu znajdziesz coś dla siebie! Tu znajdziesz wszystko o kotach: przeczytasz ciekawostki o kotach, dowiesz się do jedzą koty, jak się zachowują, jak właściwie je pielęgnować i wychowywać. To po prostu koci blog z myślą o mruczkach i ich opiekunach. Nie wyobrażam sobie życia bez kotów i uwielbiam poznawać ludzi, którzy mają takiego samego bzika co ja! Jestem tu, bo lubię koty, a Ty?

Czytałeś już najnowszy wpis?

Nadrób zaległości!