Zaczynam!

Autor Mruczące Szczęście - lutego 08, 2018

Cześć, 

W końcu udało mi się założyć mojego pierwszego bloga. Nazywam się Agata Kozłowska, ale znajomi mówią na mnie Aga. Urodziłam się i mieszkam na pomorzu. Kocham morski klimat, dźwięk fal uderzanych o brzeg i wołanie „gorąca kukurydza” na każdej plaży, dlatego nie mam zamiaru się stąd wyprowadzać. Mam mnóstwo pasji, bo interesuje się bardzo wieloma rzeczami. Pierwszą moją pasją są oczywiście zwierzęta i to im będzie poświęcony ten blog. Moje życie od zawsze przepełnione było miauczącymi, szczekającymi, gdaczącymi czy ćwierkającymi zwierzakami i miłość tę pielęgnuję do dziś.


Na blogu będę chciała pokazać Wam, jak piękne potrafi być życie wypełnione zwierzętami i jakie niespotykane perypetie mogą się z nimi wiązać. Poznacie moje zwierzaki nieco bardziej i na pewno porozmawiamy o ich problemach i chwilach wypełnionych szczęśliwym mruczeniem.

W wolnych chwilach własnoręcznie wykonuję małe dzieła sztuki, które na pewno Wam pokażę, a także spaceruję i jeżdżę na rowerze. Uwielbiam podróże i gdy tylko mam możliwość, odwiedzam miejsca, w których mnie jeszcze nie było. A jeszcze dużo takich miejsc zostało!

Mam nadzieję, że miło spędzicie czas na moim blogu i dowiemy się trochę o sobie. Czekam na Wasze komentarze i do następnego!

 • Udostępnij:

To też może Ci się spodobać

2 komentarze

 1. Witam :)
  No zobaczymy zatem jaka ta Wasza gromadka! :)
  Pozdrawiam i dużo weny życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam w blogowym świecie i życzę tyle radości i wspaniałych znajomości ile ja tu znalazłam i jeszcze więcej.

  OdpowiedzUsuńWitam na moim kocim blogu! Jeśli jesteś Kocią Mamą, albo Kocim Tatą, to tu znajdziesz coś dla siebie! Tu znajdziesz wszystko o kotach: przeczytasz ciekawostki o kotach, dowiesz się do jedzą koty, jak się zachowują, jak właściwie je pielęgnować i wychowywać. To po prostu koci blog z myślą o mruczkach i ich opiekunach. Nie wyobrażam sobie życia bez kotów i uwielbiam poznawać ludzi, którzy mają takiego samego bzika co ja! Jestem tu, bo lubię koty, a Ty?

Czytałeś już najnowszy wpis?

Nadrób zaległości!